Hakkımızda

Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende; otorite rayından çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi kiralama deneyimini sağlamış ve sağlamaya devam eder durumdayız.


Sunduğumuz kullanıcı öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyümüz ile değeri paha biçilemez şekilde ikiye katlayarak, marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı hedef haline getirdik.


Kuruluşundan günümüze süregelen profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, araç kiralama dünyasında saygın bir konuma yükselmeye hızlı adımlar ile ilerlemekteyiz.


Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm kiralamalarınızda; mağduriyet içermeyen, profesyonellik bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli araç kiralama deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.


Sektördeki son gelişmeleri ve kullanıcı alanındaki güncel talepleri takip ederek, çağdaş düzeydeki teknolojiyle buluşturduğumuz web adresimizi sizlere sunuyor, en iyi ekip arkadaşlarımız, güçlü ve profesyonel idari yönetimimiz ile takibini gerçekleştirerek, tüketici haklarını en iyi şekilde yaşamanızı elde etmenizi sağlıyoruz.


Hedefimiz; örnek nitelikle misyonunu genişleterek, standartların üstünde kaliteyle öncülük ederek, birçok memnuniyet beraberinde başarılı işlere imzasını atarak başarısına başarı katacak, güçlü kadro dâhilinde çözüm odaklı çalışma prensibi ile organizasyonel şekilde sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam etmektir.


''Bosphorus Montenegro'' markası Merto Company DOO kuruluşudur.

Whatsapp Icon Map Icon Instagram Icon